chrzty, komunie, wesela...

Zajmujemy się organizowaniem przyjęć okolicznościowych takich jak: wesela, komunie, chrzciny, urodziny, bale sylwestrowe…. Każdą uroczystość przez nas zorganizowaną cechuje różnorodność dostępnych potraw i staranność ich przygotowania. Z przyjemnością przedstawiamy pełną ofertę i dołożymy wszelkich starań, aby każdy gość chętnie do nas wracał. 

W Sali Janosikowej w Mazurowym Dworze zorganizujemy wesele, które stanie się pamiątką i miłym wspomnieniem jednego z najwspanialszych dla Państwa wydarzeń. Kompleksowo zorganizujemy program przyjęcia weselnego i indywidualne upodobania stworzymy w porozumieniu z Młodą Parą. Bogaty wybór menu w różnych propozycjach cenowych ustalamy indywidualnie według upodobań i potrzeb naszego klienta. Sala wyposażona jest w ekran i rzutnik, z powodzeniem sprawdzi się przy pokazach filmów. Na terenie obiektu znajduje się Chata Grillowa, w której pomożemy zorganizować Państwu spotkania rodzinne lub firmowe. 

Lokal oferuje również komfortowy plac, gdzie można zorganizować wspaniałe ognisko lub warsztaty na wolnym powietrzu. Dysponujemy również pokojami dla gości. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez formularz kontaktowy, jeśli interesuje Państwa oferta indywidualna. Zapraszamy!

pakiet silver

Zapoznaj się z ofertą na imprezy okolicznościowe. Pobierz i poznaj Pakiet Silver.

pakiet gold

Zapoznaj się z ofertą na imprezy okolicznościowe. Pobierz i poznaj Pakiet Gold.