md600-1

Miejsce z Góralską Duszą

Mazurowy Dwór położony jest we wsi Zawada, która otrzymała tytuł „Najpiękniejszej Małopolskiej Wsi 2019” w konkursie organizowanym przez Wojewodę Małopolskiego. Docenione zostało jej malownicze położenie oraz dbałość o dziedzictwo kulturowe. Nasz Obiekt wyróżnia się odprężającą atmosferą. Budynek ma rustykalny charakter nawiązujący do tradycji góralskiej. Elementami charakterystycznymi są rzeźby wykonane przez lokalnego artystę. Imponująca Altana Grillowa oraz Ognisko sprawdzają się idealnie przy organizacji imprez plenerowych.

Leśna Ostoja Spokoju

Jeżeli szukasz miejsca na odpoczynek blisko przyrody, Mazurowy Dwór jest zdecydowanie najlepszym wyborem. Położony jest bowiem na terenie 2,5 hektara lasu. Wąwozy leśne, piętrzą się już przy drodze prowadzącej do Nas, jak również płynący u ich podnóża strumień robą niesamowite wrażenie, szczególnie jesienią. Altany Leśne to najlepsze miejsce na podziwianie pejzaży leśnych i organizację plenerowych Ślubów Leśnych. Całości dopełniają fontanna, wodospady oraz strumienie, których szum umila pobyt Naszych Gości szczególnie w letnie dni.

md600-1-2
MazurowyDwor2022-91

Miejsce dla Rodzin z Dziećmi

Mazurowy Dwór to miejsce przyjazne dzieciom. Maluszki znajdą u nas Domek Baby Jagi, Plac Zabaw. Posiadamy specjalne menu dla dzieci, które w trakcie oczekiwania na posiłek otrzymują kolorowanki. Od czasu do czasu pojawia się u Nas również Rudy Lisek, maskotka Mazurowego Dworu.

Doskonałe Położenie

Mazurowy Dwór położony jest zaledwie 4 km od centrum przepięknego Tarnowa – Polskiego Bieguna Ciepła. Tarnowski rynek zaliczany jest do najpiękniejszych w Polsce, niezmieniony od 1330 r. Do zwiedzania zachęca szlak drewnianych Kościółków. Praktycznie po sąsiedzku mamy Skamieniałe Miasteczko w Ciężkowicach. Dla koneserów wina atrakcją, zdecydowanie jest Małopolski Szlak Winnic regionu tarnowskiego. Mazury Dwór znajduje się blisko obwodnicy Tarnowa i Autostrady A4. Niespełna 80 km do Krakowa, Rzeszowa oraz Nowego Sącza, około 100 km do lotniska w Balicach. Dogodna lokalizacja sprawia, że to idealne miejsce nie tylko na rodzinny odpoczynek, ale także na organizację konferencji, bankietów czy szkoleń.

md600-1-3
md600-1-4

Przywiązanie do tradycji kulinarnych regionu tarnowskiego

Zawada to miejsce położone na zboczu góry Św. Marcina, gdzie właściwie narodził się Tarnów. Pierwszy gród, praprzodek dzisiejszego Tarnowa powstał już w IX wieku. Miasto lokował wojewoda krakowski, Spycimir herbu Leliwa (akt lokacji przetrwał do dziś, znajduje się w Krakowie), a pozwolenie na założenie miasta otrzymał od samego króla Łokietka. Potomkowie Spycimira, na górze św. Marcina wznieśli zamek w 1330 roku.

Mocno osadzeni w historii, sięgamy do tradycyjnych potraw i już dawno zapomnianych przysmaków regionu tarnowskiego. W karcie menu smakosze i poszukiwacze tradycyjnych potraw znajda wiele perełek.