hotel mazurowy dwór

hotel600-1

Serdecznie witamy.

Hotel Mazurowy Dwór to wymarzone miejsce na ucieczkę od codzienności, zlokalizowane na wzgórzu, wśród lasów i pięknych okolicznościach przyrody. Relaks wzbogacony o doznania kulinarne, pozwoli przywrócić spokój i harmonię. Miłośnicy turystyki również docenią naszą bogatą w atrakcje okolicę. 

Na Gości Mazurowego Dworu czekają komfortowe noclegi w 16 pokojach: Double Standard, Family Comfort, Family Twin Comfort oraz luksusowym apartamencie Delux.

Nasi Goście zameldować się mogą od godziny 16:00. Wymeldowanie do godziny 11:00. Mogą również skorzystać z bezpłatnego parkingu.

Dzieci do lat 3 nocują bezpłatnie, jeśli śpią w łóżku rodziców.

Zarezerwuj już teraz. Życzymy miłego pobytu.

Apartament Delux to najbardziej ekskluzywny pokój w naszym Obiekcie. Przestrzenne wnętrze, góralski design, meble z litego drewna sosnowego z rzeźbieniami, zabytkowe lampy, prywatna łazienka z dwuosobową wanną do hydromasażu, spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Gości. 

Zobacz

Pokoje z łózkami małżeńskimi bez możliwości rozsuwania łóżek. Urządzone w stylu góralskim, z widokiem na fontannę i las. Sosnowe meble z rzeźbieniami oraz stylowe lampy nadają wnętrzom wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. 

Zobacz

Pokoje 3, 4 osobowe przewidziane dla rodzin z dziećmi. Wnętrza ciepłe, utrzymane w stylu góralskim. Wyposażone w meble z litego drewna sosnowego z rzeźbieniami oraz klimatyczne, starodawne lampy. Każdy z pokoi posiada prywatną łazienkę. 

Zobacz

Wygodny pokój składający się z dwóch pomieszczeń- jedno z łóżkiem małżeńskim i drugie z 3 łózkami jednoosobowymi. Do dyspozycji rodziny pozostaje prywatna łazienka. Wnętrza pomieszczeń utrzymane są w stylu góralskim. Ciepło domowego ogniska zapewniają sosnowe meble oraz stylowe, zabytkowe lampy.

Zobacz